Холодильник Liebherr KGNsd 57VC03 нержавіюча сталь
Фото 10 |
Liebherr KGNsd 57VC03 нержавіюча сталь |
|
Можливість встановити модуль SmartDevice-Box для керування по Wi-Fi.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr KGNsd 57VC03 нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chłodziarko zamrażarka wolnostojąca Liebherr KGNsd 57Vc03 Pure KGNsd 57Vc0 | 3 599 zł |
Lodówka wolnostojąca z zamrażarką LIEBHERR KGNsd 57Vc03 NoFrost EasyFresh | 3 599 zł |
RABAT 3kod: LIE3 LIEBHERR KGNsd 57Vc03 Pure 10LATGWARANCJI|RABATY|PROMOCJE | 3 898 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR KGNsd 57Vc03 (22)8777777- Autoryzowany spr | 4 698 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR KGNsd 57Vc03 Pure I tel. (22) 266 82 20 I | 3 712 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR KGNsd 57Vc03 (22)8777777- Autoryzowany spr | 4 698 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Liebherr KGNsd 57Vc03 10 lat Gwarancji !!! | 4 698 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →