Холодильник Liebherr Pure CNd 5204 білий
Фото 10 |
Liebherr Pure CNd 5204 білий |
|
Можливість встановити модуль бездротового управління SmartDeviceBox.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr Pure CNd 5204 білий
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LIEBHERR Lodówka LIEBHERR CNd 5204 Pure 185.5cm Biała NoFrost EasyFresh Bi | 3 399 zł |
Liebherr CND 5204 No Frost 185,5cm Biały | 3 699 zł |
Chłodziarko zamrażarka wolnostojąca Liebherr CNd 5204 Pure NoFrost CNd 520 | 3 499 zł |
Liebherr CND 5204 No Frost 185,5cm Biały | 3 699 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR CNd 5204 (22)8777777- Autoryzowany sprzeda | 3 399 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →