Lodówka Liebherr Pure CNd 5204 biały
Zdjęcia 10 |
Liebherr Pure CNd 5204 biały |
|
Możliwość zainstalowania bezprzewodowego modułu sterującego SmartDeviceBox.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liebherr Pure CNd 5204 biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIEBHERR Lodówka LIEBHERR CNd 5204 Pure 185.5cm Biała NoFrost EasyFresh Bi | 3 399 zł |
Liebherr CND 5204 No Frost 185,5cm Biały | 3 699 zł |
Chłodziarko zamrażarka wolnostojąca Liebherr CNd 5204 Pure NoFrost CNd 520 | 3 499 zł |
Liebherr CND 5204 No Frost 185,5cm Biały | 3 699 zł |
LIEBHERR CNd 5204 Pure 2+3LATAGWARANCJI|RABATY|PROMOCJE|RATY0|info22667400 | 3 499 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →