Lodówka Liebherr CUel 231 srebrny
Zdjęcia 6 |
Liebherr CUel 231 srebrny 2022 rokPure biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liebherr CUel 231 srebrny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka LIEBHERR CUel 231-22 137.2cm Srebrna | 2 000 zł |
Lodówka LIEBHERR CUel 231-22 137.2cm Srebrna CUEL231-22 | 1 799 zł |
Lodówka Liebherr CUel231-21 | 1 799 zł |
Liebherr CUel 231-22 137,2cm Srebrny | 1 799 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Liebherr CUel 231
Ceny na Liebherr CUel 231 |
---|---|---|---|---|
Liebherr CU 231 biały | od 1 499 zł | 2 oferty | ||
Liebherr CUel 231 srebrny | od 1 769 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →