Lodówka Liebherr CTel 2131 stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
Liebherr CTel 2131 stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liebherr CTel 2131 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Liebherr CTel 2131 lodówko-zamrażarka Wolnostojąca 196 L F Srebrny CTEL 21 | 2 443 zł |
Liebherr CTele 2131 124,1cm Srebrny | 1 789 zł |
Chłodziarko zamrażarka wolnostojąca Liebherr CTel 2131 Pure CTel 213199286 | 1 699 zł |
Liebherr CTel 2131 124,1cm Srebrny | 1 389 zł |
RABAT 3kod: LIE3 LIEBHERR CTele 2131 2+3LATAGWARANCJI|RABATY|PROMOCJE|RATY | 1 698 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →