Obudowa Lian Li V3000 PLUS czarny (G99.V3000PX.00)
Wideo 10Zdjęcia 15 |
Lian Li V3000 PLUS czarny
biały czarny
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:8 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:8 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen2
Cechą modelu V3000 Plus jest obsługa trzech konfiguracji użytkowania, w tym możliwość złożenia dwóch komputerów jednocześnie w jednej obudowie.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Lian Li V3000 PLUS czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lian-Li V3000 Plus duża wieża - czarny V3000PX | 2 125 zł |
Obudowa Lian Li V3000 Plus ARGB (V3000PX) | 2 025 zł |
Lian Li V3000 Plus - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 2 549 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Lian Li V3000 PLUS
Ceny na Lian Li V3000 PLUS |
---|---|---|---|---|
Lian Li V3000 PLUS biały | od 1 999 zł | 2 oferty | ||
Lian Li V3000 PLUS czarny | od 2 025 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →