Karta pamięci Lexar Professional 3500x CompactFlash 256 GB
Zdjęcia 4 |
Lexar Professional 3500x CompactFlash 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lexar Professional 3500x CompactFlash
Ceny na Lexar Professional 3500x CompactFlash |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 3500x CompactFlash 128 GB | od 665 zł | 2 oferty | ||
Lexar Professional 3500x CompactFlash 256 GB | od 1 799 zł | 1 oferta | ||
Lexar Professional 3500x CompactFlash 512 GB | od 2 999 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →