Monitor Lenovo T23i-20 23 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Lenovo T23i-20 23 " czarny
2020 rokhub USB 3.0
Przekątna:23 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T23i-20 23 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision T23i-20 - LED monitor - 23" - 1920 x 1080 Full HD 1080p | 1 175 zł |
23" Lenovo ThinkVision T23i-20 - 1920x1080 - 60Hz - IPS - 4 ms - Monitor | 892 zł |
Lenovo ThinkVision T23i-20 58,4 cm (23") 1920 x 1080 px 61F6MAT2EU | 879 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! lenovo Monitor 23.0 ThinkVision T23i-20 FHD z podświ | 876 zł |
Lenovo T23i-20 23´´ Full Hd Led Wide Monitor 60hz Czerwony One Size / EU P | 966 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →