Komputer All-In-One Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05 F0GJ00TUIV
Zdjęcia 4 | od 3 888 do 4 221 zł Porównaj ceny 8 →2024 rokIdeaCentrekomputer All-In-OneSSDWi-FiBluetoothUSB C gen1USB C gen2czytnik kart pamięciWindows 11 Procesor:Core i5, 13420H, 1.5 GHz RAM:16 GB Wideo:Iris Xe Graphics Dysk:1000 GB System operacyjny:Windows 11 Home |
Modyfikacje Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05 1
Dane techniczne
Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05 F0GJ00TUIV |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05 F0GJ00TUIV
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Domowe multimedia Lenovo IdeaCentre AIO 3 27 - Core i5-13420H | 27''-FHD | | 3 899 zł |
Komputer LENOVO IdeaCentre 3 27IAP7 27" IPS i5-13420H 16GB RAM 1TB SSD Win | 3 899 zł |
Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 i5-13420H 27" FHD IPS 250nits AG 16GB DDR4 | 3 888 zł |
Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 i5-13420H 27" FHD IPS 250nits AG 16GB DDR4 | 4 221 zł |
Lenovo IdeaCentre AIO 3-27 i5-13420H/16GB/1TB/Win11 - darmowy odbiór w 22 | 3 899 zł |
Zamknij
Polecamy