Моноблок Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05 F0GJ00TUIV
Фото 4 | від 3 888 до 4 221 zł Порівняти ціни 8 →Проц:Core i5, 13420H, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05 1
Характеристики
Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05 F0GJ00TUIV |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05 F0GJ00TUIV
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Domowe multimedia Lenovo IdeaCentre AIO 3 27 - Core i5-13420H | 27''-FHD | | 3 899 zł |
Komputer LENOVO IdeaCentre 3 27IAP7 27" IPS i5-13420H 16GB RAM 1TB SSD Win | 3 899 zł |
Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 i5-13420H 27" FHD IPS 250nits AG 16GB DDR4 | 3 888 zł |
Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 i5-13420H 27" FHD IPS 250nits AG 16GB DDR4 | 4 221 zł |
Lenovo IdeaCentre AIO 3-27 i5-13420H/16GB/1TB/Win11 - darmowy odbiór w 22 | 3 899 zł |
Закрити
Рекомендуємо