Laptop Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK000JPB]
Wideo 5Zdjęcia 13 | od 7 579 do 9 090 zł Porównaj ceny 5 →2023 rokLegiongamingowywydajny240 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGBbrak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Core i7, 13700HX, 1.5 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:32 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.6 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 11
Dane techniczne
Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK000JPB] 2023 rokLegiongamingowywydajny240 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGBbrak możliwości rozbudowy pamięci RAM |
|
Układ Lenovo LA AI AI z algorytmem oprogramowania do uczenia maszynowego. Optymalizuje system, monitoruje liczbę klatek na sekundę w grze i dynamicznie dostraja system w celu uzyskania maksymalnej wydajności.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK000JPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Legion Pro 5 16 - Core i7-13700HX | 16''-WQXGA-240Hz | 32GB| 1TB | | 8 599 zł |
Laptop Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 i7-13700HX / 32 GB / 1 TB / W11 / RTX 40 | 7 579 zł |
Lenovo LEGION PRO 5 16IRX8 82WK000JPB 16"WQXGA AG/I7-13700HX/32GB/1TB SSD/ | 9 090 zł |
Laptop Lenovo Legion Pro 5 Gen 8 16IRX8 82WK000JPB i7-13700HX 16" WQXGA 24 | 7 599 zł |
Lenovo Legion Pro 5-16 i7-13700HX/32GB/1TB/Win11 RTX4060 240Hz - darmowy o | 7 599 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy