Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK000JPB]
Відео 5Фото 13 | від 7 579 до 9 090 zł Порівняти ціни 5 →2023 рікLegionігровийпродуктивний240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGBбез апгрейду ОЗП Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i7, 13700HX, 1.5 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.6 кг |
Модифікації Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 11
Характеристики
Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK000JPB] |
|
Чіп Lenovo LA AI ШІ з програмним алгоритмом машинного навчання. Він оптимізує систему, відстежує FPS у грі та динамічно налаштовує систему для максимальної продуктивності.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 [5 16IRX8 82WK000JPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Legion Pro 5 16 - Core i7-13700HX | 16''-WQXGA-240Hz | 32GB| 1TB | | 8 599 zł |
Laptop Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 i7-13700HX / 32 GB / 1 TB / W11 / RTX 40 | 7 579 zł |
Lenovo LEGION PRO 5 16IRX8 82WK000JPB 16"WQXGA AG/I7-13700HX/32GB/1TB SSD/ | 9 090 zł |
Laptop Lenovo Legion Pro 5 Gen 8 16IRX8 82WK000JPB i7-13700HX 16" WQXGA 24 | 7 599 zł |
Lenovo Legion Pro 5-16 i7-13700HX/32GB/1TB/Win11 RTX4060 240Hz - darmowy o | 7 599 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо