Opona zimowa Kumho WinterCraft WS71 235/50 R19 103V
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WS71 235/50 R19 103V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WS71 235/50 R19 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft WS71 SUV (235/50 R19 103V) 2261963 | 666 zł |
Kumho WinterCraft WS71 SUV ( 235/50 R19 103V XL ) 2261963 | 674 zł |
Kumho WinterCraft WS71 SUV ( 235/50 R19 103V XL ) | 683 zł |
Kumho WinterCraft WS71 235/50R19 103V | 606 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →