Opona całoroczna Kumho Road Venture AT61 205/75 R15 97S
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Road Venture AT61 205/75 R15 97S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Road Venture AT61 205/75 R15 97S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Road Venture AT61 (205/75 R15 97S) 2247373 | 403 zł |
Kumho Road Venture AT61 ( 205/75 R15 97S 4PR ) | 388 zł |
Kumho Road Venture AT61 ( 205/75 R15 97S 4PR ) 2247373 | 383 zł |
Polecamy