Opona letnia Kumho Ecsta PS91 225/40 R19 93Y
Wideo 8Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta PS91 225/40 R19 93Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta PS91 225/40 R19 93Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Ecsta PS91 ( 225/40 ZR19 (93Y) XL ) 2175413 | 573 zł |
Kumho Ecsta PS91 ( 225/40 ZR19 (93Y) XL ) | 580 zł |
Kumho Ecsta PS91 (225/40 R19 93Y) 2175413 | 569 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →