Opona letnia Falken Azenis FK-520 225/40 R19 93Y
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Azenis FK-520 225/40 R19 93Y 225/40 R19 93 Y 225/40 R19 93 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Azenis FK-520 225/40 R19 93Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Falken 225/40 ZR19 AZENIS FK520 93Y XL - opony letnie 3526 | 589 zł |
Falken AZENIS FK520 ( 225/40 ZR19 (93Y) XL NBLK ) 352600 | 641 zł |
Falken AZENIS FK520 (225/40 R19 93Y) 352600 | 638 zł |
Falken AZENIS FK520 ( 225/40 ZR19 (93Y) XL NBLK ) | 649 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken Azenis FK-520 225/40 R19 93Y
Ceny na Falken Azenis FK-520 225/40 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Falken Azenis FK-520 225/40 R19 93Y | od 589 zł | 4 oferty | ||
Falken Azenis FK-520 225/40 R19 93Y Run Flat | od 737 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →