Opona letnia Kumho Crugen HP71 245/65 R17 107V
Wideo 9Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Crugen HP71 245/65 R17 107V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Crugen HP71 245/65 R17 107V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Crugen HP71 (245/65 R17 107V) 2230093 | 520 zł |
Kumho Crugen HP71 ( 245/65 R17 107V 4PR ) | 556 zł |
Kumho Crugen HP71 ( 245/65 R17 107V 4PR ) 2230093 | 461 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →