Opona letnia Kumho Crugen HP71 235/50 R19 103V
Wideo 9Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Crugen HP71 235/50 R19 103V 235/50 R19 99 H 235/50 R19 103 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Crugen HP71 235/50 R19 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Crugen HP71 (235/50 R19 103V) 2230213 | 523 zł |
Kumho Crugen HP71 ( 235/50 R19 103V XL ) 2230213 | 525 zł |
Kumho Crugen HP71 ( 235/50 R19 103V XL ) | 531 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho Crugen HP71 235/50 R19 103V
Ceny na Kumho Crugen HP71 235/50 R19 103V |
---|---|---|---|---|
Kumho Crugen HP71 235/50 R19 99H | od 500 zł | 4 oferty | ||
Kumho Crugen HP71 235/50 R19 103V | od 523 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →