Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 245/45 R17 99V
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Krisalp HP3 245/45 R17 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Krisalp HP3 245/45 R17 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE KLEBER 245/45 R17 99V KRISALP HP3 XL 53247 | 892 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 245/45 R17 99V XL ) 053247 | 650 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (245/45 R17 99V) 053247 | 647 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 245/45 R17 99V XL ) | 657 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →