Opona zimowa Nokian Snowproof 1 245/45 R17 99V
Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Snowproof 1 245/45 R17 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Snowproof 1 245/45 R17 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NOKIAN Opony zimowe 245/45 R 17 XL TL 99V SNOWPROOF 1 BSW MS 3PMSF T432976 | 761 zł |
Nokian Snowproof 1 ( 245/45 R17 99V XL ) T432976 | 773 zł |
Nokian Snowproof 1 (245/45 R17 99V) T432976 | 767 zł |
Opona Nokian 245/45R17 Snowproof 1 XL 99V - opony zimowe 181734 | 707 zł |
Nokian Snowproof 1 ( 245/45 R17 99V XL ) | 784 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →