Opona zimowa Semperit Speed-Grip 3 245/45 R17 99V
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Grip 3 245/45 R17 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Grip 3 245/45 R17 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Speed-Grip 3 ( 245/45 R17 99V XL ) 03733090000 | 694 zł |
Semperit Speed-Grip 3 (245/45 R17 99V) 03733090000 | 681 zł |
Semperit Speed-Grip 3 ( 245/45 R17 99V XL ) | 714 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →