Opona letnia Kleber Dynaxer HP4 235/55 R17 103W
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer HP4 235/55 R17 103W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer HP4 235/55 R17 103W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Dynaxer HP 4 (235/55 R17 103W) 920510 | 537 zł |
Opona Kleber 235/55R17C Dynaxer HP4 103W - opony letnie 92051 | 504 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 235/55 R17 103W XL ) 920510 | 627 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 235/55 R17 103W XL ) | 636 zł |
Opona letnia KLEBER DYNAXER HP4 235/55R17 103W XL | 524 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →