Літня шина Kleber Dynaxer HP4 235/55 R17 103W
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 235/55 R17 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 235/55 R17 103W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Dynaxer HP 4 (235/55 R17 103W) 920510 | 537 zł |
Opona Kleber 235/55R17C Dynaxer HP4 103W - opony letnie 92051 | 504 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 235/55 R17 103W XL ) 920510 | 627 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 235/55 R17 103W XL ) | 636 zł |
Opona letnia KLEBER DYNAXER HP4 235/55R17 103W XL | 524 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →