Opona letnia Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82V
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82V 185/55 R15 82 H 185/55 R15 82 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Dynaxer HP 4 ( 185/55 R15 82V ) 103144 | 387 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (185/55 R15 82V) 103144 | 385 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 185/55 R15 82V ) | 392 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82V
Ceny na Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82V |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82H | od 359 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82V | od 385 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →