Opona letnia Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82H 185/55 R15 82 H 185/55 R15 82 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Dynaxer HP 4 ( 185/55 R15 82H ) 393855 | 388 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (185/55 R15 82H) 393855 | 381 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 185/55 R15 82H ) | 393 zł |
Opona Kleber 185/55R15C Dynaxer HP4 82H - opony letnie 393855 | 346 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82H
Ceny na Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82H |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82H | od 346 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 185/55 R15 82V | od 385 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →