Pamięć RAM Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR26N19S8/16
Kingston KVR26N19S8/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR26N19S8/16
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston ValueRAM | 209 zł |
Kingston ValueRam DDR4 16GB 2666 CL19 Zielony | 200 zł |
Kingston KVR26N19S8/16 16GB DDR4-2666 PC4-21300 Memory Module RAM | 280 zł |
Kingston Kvr26n19s8/16 Valueram 1x16gb Ddr4 2666mhz Pc4-21300 Ram Zielony | 195 zł |
Pamięć stacjonarna Kingston ValueRAM 16 GB 2666 MT/s DDR4 Non-ECC CL19 DIM | 188 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Kingston KVR DDR4 1x16Gb
Ceny na Kingston KVR DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR21N15D8/16 | od 360 zł | 1 oferta | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR21R15D4/16 | od 180 zł | 1 oferta | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR24N17D8/16 | od 280 zł | 4 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR24E17D8/16 | od 440 zł | 1 oferta | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR24R17D8/16 | od 199 zł | 2 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR26N19D8/16 | od 170 zł | 15 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR26N19S8/16 | od 175 zł | 9 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR32N22D8/16 | od 170 zł | 10 oferty | ||
Kingston KVR DDR4 1x16Gb KVR32N22S8/16 | od 170 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →