Pamięć RAM Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x4Gb KCP432SS6/4
Kingston KCP432SS6/4 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x4Gb KCP432SS6/4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston SSM RAM SO DDR4-3200 SC - 4GB | 115 zł |
Pamięć do laptopa Kingston SODIMM, DDR4, 4 GB, 3200 MHz, CL22 (KCP432SS6/4 | 79 zł |
Pamięć do notebooka Kingston 4 GB DDR4 3200 MT/s SODIMM KCP432SS6/4 | 80 zł |
Kingston Kcp432ss6/4 1x4gb Ddr4 3200mhz Ram Zielony | 96 zł |
Polecamy