Pamięć RAM Kingston KCP DDR5 2x8Gb KCP548US6K2-16
Kingston KCP548US6K2-16 4800 MHz CL40 5600 MHz CL46 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KCP DDR5 2x8Gb KCP548US6K2-16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston SSM RAM DDR5-4800 DC - 16GB | 344 zł |
Pamięć Kingston DDR5, 16 GB, 4800MHz, CL40 (KCP548US6K2-16) | 370 zł |
Markowa pamięć Kingston 16 GB (2 x 8 GB) Zestaw 2 modułów DIMM DDR5 4800 M | 327 zł |
Modyfikacje Kingston KCP DDR5 2x8Gb
Ceny na Kingston KCP DDR5 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KCP DDR5 2x8Gb KCP548US6K2-16 | od 327 zł | 3 oferty | ||
Kingston KCP DDR5 2x8Gb KCP556US6K2-16 | od 366 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →