Rower Kettler Traveller 1.0 D 28 2023 frame 20
Kettler Traveller 1.0 D 28 2023 frame 20 rama 18"rama 20" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kettler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kettler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kettler Traveller 1.0 D 28 2023 frame 20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower trekkingowy KETTLER Traveller 1.0 D20 28 cali damski Niebieski | 3 400 zł |
Rower trekkingowy KETTLER Traveller 1.0 D20 28 cali damski Niebieski | 3 400 zł |
Modyfikacje Kettler Traveller 1.0 D 28 2023 frame 20
Ceny na Kettler Traveller 1.0 D 28 2023 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Kettler Traveller 1.0 D 28 2023 frame 18 | od 3 400 zł | 3 oferty | ||
Kettler Traveller 1.0 D 28 2023 frame 20 | od 3 400 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →