Podkładka pod myszkę Kensington ErgoSoft Wrist Rest Mouse Pad for Standard Mouse (K50437EU)
Zdjęcia 3 |
Kensington ErgoSoft Wrist Rest Mouse Pad for Standard Mouse |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kensington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kensington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kensington ErgoSoft Wrist Rest Mouse Pad for Standard Mouse
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kensington ErgoSoft K50437EU AP-AKC-KEN-010 | 104 zł |
Podkładka Kensington ErgoSoft (K50437EU) | 89 zł |
Kensington Podkładka pod mysz i nadgarstek Kensington ErgoSoft do myszy st | 107 zł |
Kensington Podkładka pod mysz z podkładką pod nadgarstek ErgoSoft szara | 98 zł |
Podkładka pod mysz KENSINGTON ErgoSoft s opěrkou zápěstí (K50437EU) Szara | 121 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →