Podpórka pod nadgarstek Kensington Gel Wrist Support (62385)
Kensington Gel Wrist Support |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kensington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kensington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kensington Gel Wrist Support
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kensington Podkładka pod nadgarstek ergonomiczna, żelowa, czarna AMKENKWRI | 88 zł |
Kensington żelowa podkładka pod nadgarstek (62385) AP-I-KEN-023 | 89 zł |
Kensington Żelowa podkładka pod nadgarstek Kensington - czarna | 98 zł |
Kensington Podkładka pod nadgarstek ergonomiczna, żelowa, czarna 96404 | 88 zł |
Kensington Żelowa Podkładka Pod Nadgarstek Czarna | 92 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →