Підставка під зап'ястя Kensington Duo Gel Keyboard Wrist Rest
Фото 3 |
Kensington Duo Gel Keyboard Wrist Rest |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kensington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kensington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kensington Duo Gel Keyboard Wrist Rest
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kensington Podkładka pod klawiaturę Crystal Wristres Wave | 98 zł |
Kensington Podkładka pod nadgarstki przed klawiaturę Kensington Duo Gel - | 111 zł |
Podkładka pod klawiaturę KENSINGTON Crystal Wristres Wave | 110 zł |
Podkładka przed klawiaturę ACCO KENSINGTON żelowa niebiesko-czarna /62397/ | 139 zł |
Podpórka pod nadgarstek KENSINGTON Duo Gel (62398) Czarna/Czerwona | 126 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →