Podkładka pod myszkę Kensington ErgoSoft
Wideo 2Zdjęcia 15 |
Kensington ErgoSoft |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kensington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kensington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kensington ErgoSoft
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kensington Ergonomiczna podkładka pod mysz K55888WW | 144 zł |
Kensington Podkładka pod mysz z podkładką pod nadgarstek ErgoSoft AMKENF0E | 96 zł |
KENSINGTON ErgoSoft K52888EU | 104 zł |
Kensington ErgoSoft K52888EU czarny AP-AKC-KEN-001 | 97 zł |
Kensington Podkładka pod mysz z podkładką pod nadgarstek ErgoSoft 50132 | 96 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →