Podkładka pod myszkę Kensington Duo Gel Mouse Pad Wrist Rest
Zdjęcia 19 |
Kensington Duo Gel Mouse Pad Wrist Rest |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kensington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kensington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kensington Duo Gel Mouse Pad Wrist Rest
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kensington Duo podkładka pod mysz z podpórką pod nadgarstek żelowa fala le | 122 zł |
Kensington Podkładka pod mysz Duo Gel czerwono-szara AMKENFDUOGELMCC | 101 zł |
Kensington Duo Gel szary AP-I-KEN-026 | 113 zł |
Kensington Podkładka pod mysz Duo Gel, niebiesko-szara | 138 zł |
Kensington Podkładka pod mysz Duo Gel czerwono-szara 48369 | 101 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →