Wózek Junama Duo Individual 2 in 1
Zdjęcia 16 |
Junama Duo Individual 2 in 1
Konstrukcja:uniwersalna, 2 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:92 cm
Waga po złożeniu:23 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Junama Duo Individual 2 in 1
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wózek Junama JUNAMA INDIVIDUAL DUO SLIM wózek bliźniaczy 3w1 czarny V2 | 6 120 zł |
Wózek Junama JUNAMA INDIVIDUAL DUO SLIM wózek bliźniaczy 3w1 biały V2 | 6 120 zł |
Wózek Junama JUNAMA INDIVIDUAL DUO SLIM wózek bliźniaczy 2w1 V2 | 5 400 zł |
Wózek Junama JUNAMA INDIVIDUAL DUO SLIM wózek bliźniaczy 4w1 V2 | 6 940 zł |
Wózek Junama JUNAMA DIAMOND INDIVIDUAL DUO wózek bliźniaczy 4w1 V2 | 6 940 zł |
Wózek Junama JUNAMA DIAMOND INDIVIDUAL DUO wózek bliźniaczy 3w1 czerwony V | 6 120 zł |
Wózek Junama JUNAMA DIAMOND INDIVIDUAL DUO wózek bliźniaczy 4w1 biały V2 | 6 940 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →