JBL Tune 125TWS
Wideo 16Zdjęcia 25 |
JBL Tune 125TWS |
|
Słuchawki dokanałowe True Wireless o zwiększonej autonomii i charakterystycznym dźwięku JBL Pure Bass. Ze względu na całkowity brak przewodów nie krępują użytkownika, gwarantując pełną swobodę ruchów. Pozycjonowane jako produkt średniej półki cenowej w 2020 roku z popularnej linii JBL T-Series, oferowany w czterech różnych opcjach kolorystycznych. Według producenta, markowe dynamiczne przetworniki z membraną 5,8 mm zapewniają pełną charakterystykę częstotliwościową i charakterystyczne dla JBL brzmienie z zaakcentowanym zakresem niskich częstotliwości.
Idealny do grania utworów EDM i hip-hopowych. Słuchawki JBL Tune 125TWS są wyposażone we wbudowane mikrofony i mogą być używane w parach lub osobno, co jest szczególnie wygodne w trybie głośnomówiącym do komunikacji głosowej przez sieci komórkowe lub komunikatory internetowe. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i zestawowi miękkich silikonowych nauszników (w zestawie trzy rozmiary), wygodnie dopasowują się do ucha i nie powodują dyskomfortu podczas długotrwałego noszenia. Połączenie z cyfrowym źródłem sygnału audio odbywa się za pośrednictwem energooszczędnego bezprzewodowego interfejsu Bluetooth v5.0, który gwarantuje lepszą stabilność parowania i znacznie mniejsze opóźnienia. Wbudowane akumulatory zapewniają do 8 h autonomicznej pracy, a etui ładujące może wydłużyć ten czas do 32 h.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Tune 125TWS
Wszystkie ceny 6 →Jbl Tune 125 JBLT125TWSBLU Słuchawki Niebieski | 321 zł |
JBL Tune 125TWS Dokanałowe Bluetooth 5.0 Niebieski | 420 zł |
Słuchawki dokanałowe JBL TUNE 125 TWS Czarny T125TWSBLK | 300 zł |
Słuchawki JBL T125TWSBLU, Bluetooth | 500 zł |
JBL Tune 125TWS Dokanałowe Bluetooth 5.0 Niebieski | 449 zł |
Słuchawki dokanałowe JBL Tune 125TWS Różowy T125TWSPIN | 330 zł |