JBL Tune 230NC
Wideo 24Zdjęcia 21 |
JBL Tune 230NC |
|
Lekki, kompaktowy i wygodny do noszenia na co dzień True Wireless popularnej amerykańskiej firmy JBL, wprowadzony na rynek w 2021 roku. Sercem wkładek dousznych są dynamiczne przetworniki o średnicy 6 mm, które zapewniają czysty, znajomy dźwięk o jakości JBL z naciskiem na bas. Dodatkowo funkcja Bass Boost zapewnia wzmocnienie basów dla jeszcze mocniejszego i bogatszego basu. Producent twierdzi, że wspiera reprodukcję klasycznego zakresu częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz, czułość to 103 dB, a impedancja nominalna to 32 omy.
Aktywna redukcja szumów z dwoma mikrofonami z funkcją Smart Ambient minimalizuje niepożądane hałasy, a TalkThru umożliwia prowadzenie krótkiej rozmowy bez zdejmowania słuchawek. Do połączenia z telefonem lub innym źródłem sygnału wykorzystywany jest protokół bezprzewodowy Bluetooth v 5.2, który zapewnia wysokiej jakości transmisję sygnału oraz stabilne połączenie w promieniu do 10 m. do 40 h. Dzięki dostosowanemu kształtowi, słuchawki wygodnie leżą w uchu. A dzięki wodoodpornej obudowie (norma IPX4) można z nich swobodnie korzystać nawet podczas deszczowej pogody.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Tune 230NC
Wszystkie ceny 20 →Jbl Tune 230 Nc Tws Słuchawki Douszne Czarny 6 x 46 x 28 cm JBL T230NCTWS | 298 zł |
JBL Tune 230 NC TWS Czarne | 249 zł |
Słuchawki dokanałowe JBL Tune 230NC TWS Czarny | 380 zł |
JBL Słuchawki Tune 230NC TWS, niebieskie | 260 zł |
Słuchawki dokanałowe JBL Tune 230NC TWS Czarny | 380 zł |