Obiektyw Irix 150mm T3.0 Macro 1:1 Cine
Wideo 4Zdjęcia 13 |
Irix 150mm T3.0 Macro 1:1 Cine |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Irix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Irix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Irix 150mm T3.0 Macro 1:1 Cine
Wszystkie ceny 106 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IRIX KINOWANY Obiektyw 150MM T30 Leica L IL-C150-L-M | 4 346 zł |
Irix Cine 150mm T3.0 Makro do Fuji X Metric AF-O-IRIX-173 | 4 345 zł |
Irix Cine 150 mm T3.0 Macro 1:1 PL-Mount - Dostawa GRATIS! | 4 595 zł |
Obiektyw Irix Cine 150Mm T3.0 Tele Do Nikon Z Metric | 4 345 zł |
Irix Cine 150mm T3.0 Macro 1:1 Imperial Canon EF | 4 171 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →