Obiektyw Irix 21mm f/1.4 Dragonfly
Wideo 9Zdjęcia 26 |
Irix 21mm f/1.4 Dragonfly |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Irix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Irix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Irix 21mm f/1.4 Dragonfly
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Irix Szerokokątny obiektyw 21 mm f/14 Ważka do Canon EF IL-21DF-EF | 3 426 zł |
Stałoogniskowy Irix Lens 21mm f/1.4 Dragonfly do Nikon [IL-21DF-NF] AF-O-I | 2 795 zł |
Obiektyw Irix 21Mm F/1.4 Dragonfly Do Pentax | 2 795 zł |
Obiektyw Irix 21mm f/1.4 Dragonfly do Nikon | 2 795 zł |
Obiektyw Irix 21mm f/1.4 Pentax K | 2 795 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →