Obiektyw Irix 30mm f/1.4 Dragonfly
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Irix 30mm f/1.4 Dragonfly |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Irix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Irix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Irix 30mm f/1.4 Dragonfly
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Irix Lens 30 mm f/14 Dragonfly for Canon IL-30DF-EF | 2 657 zł |
Stałoogniskowy Irix Lens 30mm f/1.4 Dragonfly do Nikon [IL-30DF-NF] AF-O-I | 2 645 zł |
Obiektyw Irix 30Mm F/1.4 Dragonfly Do Canon | 2 645 zł |
Obiektyw Irix 30mm f/1.4 Dragonfly do Pentax | 2 539 zł |
Obiektyw Irix 30mm f/1.4 Dragonfly do Nikon | 2 645 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →