Obiektyw Irix 11mm f/4.0
Wideo 22Zdjęcia 30 |
Irix 11mm f/4.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Irix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Irix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Irix 11mm f/4.0
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Irix IL-11BS-NF obiektyw ultraszerokokątny Blackstone 11 mm"f4" do Nikon F | 2 384 zł |
Stałoogniskowy Irix Lens 11mm Blackstone do Nikon [IL-11BS-NF] AF-O-IRIX-0 | 2 575 zł |
Obiektyw IRIX 11 mm f/4 Blackstone do Nikon | 2 575 zł |
Irix 11 mm f/4 Blackstone (Canon) Raty 0 | 2 490 zł |
Obiektyw Irix 11mm f/4 Firefly do Nikon | 1 197 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →