Nettop Intel NUC 12 Enthusiast RNUC12SNKI72002
Wideo 5Zdjęcia 4 | od 4 313 do 7 199 zł Porównaj ceny 3 →Procesor:Core i7, 12700H, 1.7 GHz RAM:do zakupu osobno Wideo:Intel Arc A770M, 16 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego |
Modyfikacje Intel NUC 12 Enthusiast 1
Dane techniczne
Intel NUC 12 Enthusiast RNUC12SNKI72002 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Intel NUC 12 Enthusiast RNUC12SNKI72002
Kolor:
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Zestaw NUC NUC12SNKi72002 i7-12700H EU Cord RNUC12SNKI72002 | 7 199 zł |
ASUS Intel Nuc 12 Enthusiast Kit | Arc A770M | Core i7 | Barebone | 4 313 zł |
Komputer Intel NUC 12 Enthusiast NUC12SNKi72 Core i7 Arc Graphics | Barebo | 6 789 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy