Szybkowar INSTANT Pot Pro Plus 6
Wideo 4Zdjęcia 8 |
INSTANT Pot Pro Plus 6 |
|
Model połączony z Wi-Fi z dostępem do dedykowanej aplikacji mobilnej Instant Brands Connect i dostępem do ponad 1000 interaktywnych przepisów krok po kroku.
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INSTANT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INSTANT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INSTANT Pot Pro Plus 6
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Multicooker INSTANT POT Pro Plus | 1 150 zł |
Instant Pot 6QT Pro Plus 1200W 5,6l Stojak do gotowania na parze | 1 150 zł |
Multicooker INSTANT POT Pro Plus | 1 249 zł |
Instant Pot Pro Plus | 1 350 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Zawiera wielofunkcyjny stojak.
PolecamyPorównaj w tabeli →