Szybkowar Ninja Foodi SmartLid OL550
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Ninja Foodi SmartLid OL550 |
|
Zaawansowany model Ninja dzięki swoim zaawansowanym funkcjom może z łatwością zastąpić kilka urządzeń w kuchni: konwencjonalny multicooker, szybkowar, grill powietrzny, podwójny bojler, jogurtownicę itp. A wszystko to dzięki 11 preinstalowanym programom. Należą do nich gotowanie pod ciśnieniem, gotowanie na parze (smażenie i pieczenie), grillowanie, AirFry – szybkie smażenie potraw bez dużej ilości oleju, ale ze złotą chrupiącą skórką, powolne gotowanie, jogurt oraz odwadnianie – odwadnianie i suszenie składników – np.
do uzyskania chipsy owocowe lub warzywne, suszone mięso i suszone zioła. Wszystkie informacje o procesie wyświetlane są na wyświetlaczu, a tryby przełączać można za pomocą suwaka – inteligentna osłona SmartLid rozpoznaje program i dostosowuje do niego parametry. Kolejną cechą Ninja Foodi SmartLid OL550 jest jej duża pojemność: 6-litrowa nieprzywierająca miska pozwala upiec całego kurczaka na raz lub nawet ugotować kilka potraw jednocześnie. Przydatne są do tego dodatkowe akcesoria dołączone do opakowania: kosz frytkowniczy oraz dwupoziomowy ruszt do grillowania i gotowania na parze. Elementy modelu można myć w zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ninja 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ninja.
Kup Ninja Foodi SmartLid OL550
Wszystkie ceny 7 →Ninja Foodi Frytkownica Beztłuszczowa Czarny/Stalowy 6 l OL550EU | 1 317 zł |
Multicooker NINJA Foodi SmartLid OL550EU | 1 329 zł |
Ninja OL550EU 1460W 6l | 1 329 zł |
Multicooker NINJA Foodi SmartLid OL550EU | 1 329 zł |
Multicooker Ninja NINJA Multicooker 11 smart foodi OL550EU | 1 317 zł |
Multicooker NINJA Foodi SmartLid OL550EU | 1 469 zł |
Ninja OL550EU 1460W 6l | 1 469 zł |