Lodówka Indesit LI 8 S1E W biały (859991627870)
Zdjęcia 4 |
Indesit LI 8 S1E W biały 2022 rok |
|
Wolnostojąca 2-komorowa lodówka poszerzyła gamę modeli Indesit 2022 i reprezentuje rozwiązania ze średniej półki. Model o wymiarach 189x60x66 cm może poszczycić się pojemnością 339 litrów, co zdecydowanie powinno wystarczyć dwu- lub trzyosobowej rodzinie. Poziom hałasu jest na średnim poziomie (klasa C i wartość do 39 dB), a zużycie energii odpowiada klasie F (podobnie jak A + na znanej etykiecie) z roczną wartością 301 kWh.
Przy braku miejsca w kuchni przydatne jest, aby lodówka Indesit LI 8 S1E W miała ukryte klamki drzwi i umożliwia odwracanie drzwi. Komora zamrażarki o pojemności 111 litrów znajduje się poniżej, zapewnia 3 wysuwane przezroczyste pojemniki, charakteryzuje się niską wydajnością (zamraża 5 kg żywności dziennie), ale dobrą autonomiczną konserwacją w niskich temperaturach (do 24 godzin). Komora chłodziarki o pojemności 228 litrów podzielona jest na 5 stref, w tym 4 otwarte półki oraz pojemnik na warzywa i owoce. Ta komora ma oświetlenie LED i nie wymaga ręcznego rozmrażania (w przeciwieństwie do zamrażarki). Warto również zaznaczyć, że oprócz wersji białej istnieją również powiązane wariacje w innych kolorach, w tym srebrnym czy czarnym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Kup Indesit LI 8 S1E W biały
Wszystkie ceny 11 →REF COMBI INDESIT LI8S1EW 859991627870 | 1 978 zł |
Lodówka INDESIT LI8 S1E W 189cm Biała | 1 450 zł |
Lodówka INDESIT F LI8 S1E W | 1 703 zł |
Lodówka Indesit LI8 S1E W | 1 716 zł |
Chłodziarko-zamrażarka INDESIT | 1 778 zł |
Modyfikacje Indesit LI 8 S1E W
Ceny na Indesit LI 8 S1E W |
---|---|---|---|---|
Indesit LI 8 S1E W biały | od 1 450 zł | 11 oferty | ||
Indesit LI 8 S1E K czarny | od 1 599 zł | 4 oferty | ||
Indesit LI 8 S1E S srebrny | od 1 651 zł | 8 oferty |