Холодильник Indesit LI 8 S1E X нержавіюча сталь (859991628440)
Фото 4 | Очікується у продажу 1 892 zł Загальний об'єм (л): 339; Кількість камер: 2; Функції: перевішування дверей; Об'єм холодильника (л): 228; Швидке охолодження; Авторозморожування; Морозилка: знизу; Об'єм морозилки (л): 111; Час збереження холоду (год): 24; Клас гучності: C; Рівень шуму (дБ): 39; Габарити (см): 188.9x59.5x65.5 |
Indesit LI 8 S1E X нержавіюча сталь 2022 рік |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Indesit LI 8 S1E X
Ціни на Indesit LI 8 S1E X |
---|---|---|---|---|
Indesit LI 8 S1E W білий | від 1 450 zł | 13 пропозицій | ||
Indesit LI 8 S1E S сріблястий | від 1 651 zł | 8 пропозицій | ||
Indesit LI 8 S1E K чорний | від 1 599 zł | 4 пропозиції |