Холодильник Indesit LI7 SN1E X нержавіюча сталь
Фото 5 |
Indesit LI7 SN1E X нержавіюча сталь 2021 ріксенсорний білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit LI7 SN1E X нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka INDESIT LI7 SN1E X 176.3cm Srebrna | 1 702 zł |
Indesit LI7 SN1E X Zamrażarka No Frost 176,3cm Srebrny | 1 699 zł |
Lodówka INDESIT LI7 SN1E X 176.3cm Srebrna | 1 699 zł |
Indesit LI7 SN1E X Zamrażarka No Frost 176,3cm Srebrny | 1 699 zł |
Модификації Indesit LI7 SN1E X
Ціни на Indesit LI7 SN1E X |
---|---|---|---|---|
Indesit LI7 SN1E W білий | від 1 549 zł | 5 пропозицій | ||
Indesit LI7 SN1E X нержавіюча сталь | від 1 699 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →