Холодильник Indesit LI 8 S1E K чорний (859991628430)
Фото 4 |
Indesit LI 8 S1E K чорний 2022 рік |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit LI 8 S1E K чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka INDESIT LI8 S1E K 189cm Czarna | 1 900 zł |
Indesit LI8 S1E K 189cm Czarny | 1 599 zł |
Indesit LI8 S1E K 189cm Czarny | 1 599 zł |
Модификації Indesit LI 8 S1E K
Ціни на Indesit LI 8 S1E K |
---|---|---|---|---|
Indesit LI 8 S1E W білий | від 1 599 zł | 10 пропозицій | ||
Indesit LI 8 S1E S сріблястий | від 1 651 zł | 8 пропозицій | ||
Indesit LI 8 S1E K чорний | від 1 599 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →