Lodówka Indesit LI 8 S1E K czarny (859991628430)
Zdjęcia 4 |
Indesit LI 8 S1E K czarny 2022 rok |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indesit LI 8 S1E K czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka INDESIT LI8 S1E K 189cm Czarna | 1 900 zł |
Indesit LI8 S1E K 189cm Czarny | 1 599 zł |
Indesit LI8 S1E K 189cm Czarny | 1 599 zł |
Modyfikacje Indesit LI 8 S1E K
Ceny na Indesit LI 8 S1E K |
---|---|---|---|---|
Indesit LI 8 S1E W biały | od 1 599 zł | 10 oferty | ||
Indesit LI 8 S1E K czarny | od 1 599 zł | 4 oferty | ||
Indesit LI 8 S1E S srebrny | od 1 651 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →