Zmywarka do zabudowy Indesit DSIE 2B10 (F155796)
Zdjęcia 12 |
Stosunkowo niedroga zmywarka marki Indesit to wąski model do zabudowy w wnękę zestawu kuchennego o szerokości 45 cm Zmywarka otrzymała tradycyjny panel sterujący z przyciskami znajdujący się na końcu drzwi. W komorze roboczej można umieścić do 10 kompletów naczyń, a ich mycie wymaga minimum 12 litrów wody. Do zabudowy zmywarka Indesit DSIE 2B10 obsługuje 5 programów roboczych i trzy tryby temperatury.
Oprócz szybkiego (28 minut), codziennego, intensywnego i ekonomicznego cyklu, istnieje połowa załadunku, przy której nie trzeba czekać, aż zbierze się duża ilość brudnych naczyń. Jakość prania i następującego po nim suszenia kondensacyjnego odpowiada najwyższej klasie A, a zużycie energii odpowiada klasie A +: model zużywa 238 kW energii elektrycznej rocznie. To prawda, należy pamiętać, że urządzenie nie jest najcichsze na tle analogów (poziom hałasu może osiągnąć 51 dB).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indesit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indesit.
Kup Indesit DSIE 2B10
Wszystkie ceny 7 →Indesit DSIE 2B10 W pełni zintegrowana zmywarka 10-osobowa A - Zmywarka w | 1 598 zł |
Indesit Zmywarka DSIE2B10ID HZINDW45I2B10ID | 1 334 zł |
Zmywarka Indesit DSIE 2B10 869991614940 | 1 399 zł |
Indesit Zmywarka DSIE2B10ID 45871 | 1 334 zł |
Zmywarka Indesit DSIE2B10ID | 1 327 zł |
Zmywarka do zabudowy INDESIT DSIE2B10 | 1 399 zł |
Wąska zmywarka Indesit DSIE 2B10 przeznaczona jest do zabudowy w zestawie kuchennym o szerokości wnęki 45 cm.To niedrogi model bez zbędnych bajerów, który zapewnia lśniącą czystość naczyń.
Zestaw podstawowy
Maszyna zakłada 5 programów zmywania naczyń: dzienny, ekonomiczny, intensywny, szybki (w 28 minut) oraz tryb częściowego załadunku. Żądany tryb jest wybierany za pomocą przycisków na panelu sterowania umieszczonym na górnym końcu drzwi wahadłowych. Panel przycisków modelu jest bardzo ascetyczny - nie ma nawet ekranu. Jednak wybrany tryb jest na nim podświetlony lampkami kontrolnymi.
Pojemność 10 zestawów
W komorze roboczej zmywarki mieści się do 10 kompletów naczyń. Na cykl prania zawartości zużywa się około 12 litrów wody. Model w pełni zaspokaja potrzeby małej 2-3 osobowej rodziny. Ale to, czego brakuje urządzeniu, to funkcja opóźnionego startu. Zmywarkę należy uruchomić ręcznie.
koń roboczy
Na tle kolegów w sklepie z wąskimi zmywarkami model nie prezentuje się najcichszą pracą (poziom hałasu dochodzi do 51 dB). Mając jednak na uwadze przystępną cenę, tę wadę można pominąć. Indesit DSIE 2B10 to bezpretensjonalny „konik pociągowy” z kategorii niewidzialnych czeladników kuchennych, który chowa się w wolnej niszy zestawu kuchennego i prawidłowo wykonuje wszystkie przypisane mu funkcje utrzymania naczyń w czystości.